Szerző Téma: Letölthető hangminták  (Megtekintve 3079 alkalommal)

Nem elérhető Vulpex

• Administrator
  • Vén ravaszdi
  • fehéróka
    • VULPES Rókabarát Klub
Letölthető hangminták
« Dátum: 2012. December 28, 00:02:07 »
Kedves fórumozók, segítséget kérnék.

Jóminőségű hangmintákat keresek (5-10 mp), amiket fel lehet tenni a telefonra jelzőhangnak. Rókaugatást és farkasvonítást. Mivel amiket eddig találtam, meg ami fent van a Portálon is, azok vagy nagyon rövidek, vagy nagyon hosszúak, vagy a minőségük nem éppen megfelelő erre a célra.

A nagy kérdés tehát, hogy hol lehetne letölteni ilyen hangmintákat?
Előre is köszi a választ.
Vulpex
"Look into his eyes and you will see the arctic lights..."

Nem elérhető mudibarát

• VIP tag
  • Kisróka
Re:Letölthető hangminták
« Válasz #1 Dátum: 2012. December 29, 15:05:57 »
Ha okostelefonod van, a play áruházban le lehet szedni egy "fox call" nevű programot, azon még nyúlsírás is van. Elég jó.
Elég sok előítélet létezik a rókákról. De kit érdekel? Az ítéletek, amiket az emberek az állatokról hoznak, teljesen mellékesek.A róka a természetben figyelemreméltó tanár, amely mellékesen még az előítéleteiddel is szembesít.

Nem elérhető Vulpex

• Administrator
  • Vén ravaszdi
  • fehéróka
    • VULPES Rókabarát Klub
« Válasz #2 Dátum: 2012. December 30, 16:20:27 »
Ha okostelefonod van, a play áruházban le lehet szedni egy "fox call" nevű programot, azon még nyúlsírás is van. Elég jó.

Köszi a tippet, jó tudni hogy hol található ilyen app. Sajnos okostelefonom nincs, így a Play be se enged. Találtam viszont ezt az oldalt, majd megnézem, mit lehet használni belőle.

http://www.soundboard.com/sb/Fox_Sounds_audio
Vulpex
"Look into his eyes and you will see the arctic lights..."

Nem elérhető mudibarát

• VIP tag
  • Kisróka
« Válasz #3 Dátum: 2012. December 30, 16:39:29 »
Jó ez az oldal. Mint már egyszer írtam, a Firefoxhoz van egy downloadhelper nevű program (https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/video-downloadhelper/?src=cb-dl-mostpopular), ezzel minden videót, hangot, képet le lehet tölteni. Többnyire. Ezeket a hangokat is. Még a scribdről is le tudtam szedni néhány "tiltott, fizetős" könyvet. Próbáljátok ki. 8)
Elég sok előítélet létezik a rókákról. De kit érdekel? Az ítéletek, amiket az emberek az állatokról hoznak, teljesen mellékesek.A róka a természetben figyelemreméltó tanár, amely mellékesen még az előítéleteiddel is szembesít.

Nem elérhető Enkara

• Rókakölyök
  • *
    • Fotós oldalam
« Válasz #4 Dátum: 2014. Szeptember 05, 15:20:53 »

Ez nagyon hasznos lesz, köszönöm :)
"Számodra én is csak ugyanolyan róka vagyok, mint a többi száz- meg százezer. De ha megszelídítesz, szükségünk lesz egymásra. Egyetlen leszel számomra a világon. És én is egyetlen leszek a te számodra..."