Szerző Téma: Ismeretterjesztő könyv, cikk, film a rókákról  (Megtekintve 8282 alkalommal)

Nem elérhető Vulpex

• Administrator
  • Vén ravaszdi
  • fehéróka
    • VULPES Rókabarát Klub
Re:Ismeretterjesztő könyv, cikk, film a rókákról
« Válasz #15 Dátum: 2012. December 30, 00:13:20 »
A Sarki róka meleg helyzetben című filmet meg lehet nézni magyarul online ezen a linken:
http://www.zixshare.com/video.php?video=a7%2Fmanual_be975c68d91ca984078ba8bba5cce0e54c8578a7.flv%3Fst%3D2F9I0FmG27RpIOq0ojYsEg%26e%3D1356821732&video_name=U2Fya2kucm9rYS5tZWxlZy5oZWx5emV0YmVuLjIwMDktdHZyaXAueHZpZC5odW4tc2VsbWEuZmx2&video_id=T5Zl3x1323282194

Hát, ez jó hosszú lett... A biztonság kedvéért berakom a forrásoldalt is:
http://www.online-filmek.org/sarki-roka-meleg-helyzetben-online/

Ez már rövidebb:D
Akinek Firefoxa van, az letud tölteni hozzá egy ingyen kiegészítőt, a "Downloadhelper"-t. Ezzel szinte minden médiát le lehet tölteni különféle oldalakról, pl. ezt a filmet is leszedhetitek. Mondjuk sajna csak gyenge FLV minőség, de egyelőre jobb a semminél.

Köszi, ezt próbáltam, de még mindig (vagy már) nem elérhető, hibaüzenet jelenik meg a lejátszás gombra kattintva:

200, Stream not found, NetStream.Play.StreamNotFound, clip: '[Clip] 'http://95.140.34.64:6007/a7/manual_be975c68d91ca984078ba8bba5cce0e54c8578a7.flv?st=2F9I0FmG27RpIOq0ojYsEg&e=1356821732''

FlashGot nem tudja leszedni (meg is lepne mondjuk a hibaüzenet alapján, hisz nincs ott a szerveren, vagy csak épp offline az egész).

Írtam a feltöltőnek, hogy esetleg rakja fel újra, vagy küldje el (mert megtaláltam más "megosztós" fórumokon is az illetőt), sajnos azóta se válaszolt.

Orosz szinkronnal pár hete még fent volt valahol, persze az angol jobb lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 30, 00:17:51 írta Vulpex »
Vulpex
"Look into his eyes and you will see the arctic lights..."

Nem elérhető mudibarát

• VIP tag
  • Kisróka
« Válasz #16 Dátum: 2012. December 30, 09:41:04 »
Nem értem, nekem működik. Nekiláttam letölteni, remélem sikerül(mert itthon lassú a net).
Elég sok előítélet létezik a rókákról. De kit érdekel? Az ítéletek, amiket az emberek az állatokról hoznak, teljesen mellékesek.A róka a természetben figyelemreméltó tanár, amely mellékesen még az előítéleteiddel is szembesít.

Nem elérhető Vulpex

• Administrator
  • Vén ravaszdi
  • fehéróka
    • VULPES Rókabarát Klub
« Válasz #17 Dátum: 2012. December 30, 15:35:57 »
Nem értem, nekem működik. Nekiláttam letölteni, remélem sikerül(mert itthon lassú a net).

Tényleg nem tudom, mi baja van.. Többször próbáltam, és mindig ezt a hibaüzenetet kapom. Nem a FlashGot-tel van a gond, a lejátszó sem tölti be a videót. Már egy hónapja is ugyanez volt. Most meg ez:

Idézet
Az ingyenes megtekintésre fenntartot helyek megteltek, ha videót szeretnél nézni, válts prémiumra.

Ha sikerülne legalább Neked letölteni, az tényleg nagyon-nagyszerű lenne :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 30, 15:38:46 írta Vulpex »
Vulpex

Nem elérhető mudibarát

• VIP tag
  • Kisróka
« Válasz #18 Dátum: 2012. December 30, 16:34:37 »
Sikerült leszednem, elkezdetem feltölteni data.hu-ra. Majd felrakom nektek is, ha meglesz, remélem működni fog.
Elég sok előítélet létezik a rókákról. De kit érdekel? Az ítéletek, amiket az emberek az állatokról hoznak, teljesen mellékesek.A róka a természetben figyelemreméltó tanár, amely mellékesen még az előítéleteiddel is szembesít.

Nem elérhető Vulpex

• Administrator
  • Vén ravaszdi
  • fehéróka
    • VULPES Rókabarát Klub
« Válasz #19 Dátum: 2012. December 30, 16:49:35 »
Sikerült leszednem, elkezdetem feltölteni data.hu-ra. Majd felrakom nektek is, ha meglesz, remélem működni fog.

Előre is köszi, nagyon hálás vagyok érte. Már régóta vadászom ezt a filmet, már alig várom. :)
Vulpex

Nem elérhető mudibarát

• VIP tag
  • Kisróka

Nem elérhető Vulpex

• Administrator
  • Vén ravaszdi
  • fehéróka
    • VULPES Rókabarát Klub
« Válasz #21 Dátum: 2013. Január 01, 22:05:22 »
Köszi a feltöltést, sikerült letöltenem.  Még nem néztem meg, de a képarányt kijavítottam 16:9-re, fel fogom rakni a javított változatot is. Az online film nálam továbbra sem elérhető, valószínűleg a szolgáltató korlátozta be (kábeltévé szolgáltató is ugye), nem ez lenne az első eset náluk.
Vulpex

Nem elérhető Réka

• VIP tag
  • Rókakölyök